O projektu Pejskoviště

Neberte tu pejskařinu tak vážně.

Existuje spousta zkušených profi kynologů, které mají pejskařinu v genech a absolutně nemůžou pochopit, že psi některých lidí neumí předsednout před svého majitele jako podle pravítka. Pokud patříte mezi ně, tak vám gratulujeme, je krása se na vás dívat a sledovat, co všechno dokážete své čtyřnohé kamarády naučit. A v duchu vám fandíme a držíme palce pro vaše další úspěchy v kategoriích jako jsou IPO, CAC, BOB a dalších.


Stránky Pejskoviště.cz mají za cíl shromáždit znalosti profi i hobby pejskařů, podělit se o jejich rady a praktické zkušenosti. Možná lehce poradit, podpořit, poinformovat, nabídnout řešení, na které už přišel někdo jiný. Nebylo by hezké, kdyby i vám v minulosti někdo poradil v situaci, kterou jste sami vyřešit neuměli?


Všem nadšeným hobby pejskařům (třeba takovým jako jsme my), vždy budeme doporučovat primárně rady zkušených chovatelů, kynologů, veterinářů. Jde přecijen o pejsky, živá stvoření, která si nezaslouží experimentování. A není přece nutné dělat chyby, které už za vás udělal někdo jiný.


Nedílnou součástí našeho webu i pojetí pejskařiny je zábava - jak pro pejsky, tak pro páníčky. Když se nám to podaří, podpoříme naše nápady návodným videem.


Web je autorsky otevřený a přístupný i ostatním, kteří se chtějí o své nápady podělit. Kritika bývá velmi snadná, kreativa a ochota pomoci vzácná. Jestli nám pomoci chcete, můžete. Co třeba napsat svůj vlastní článek a podělit se o své zkušenosti s ostatními?